Iniekcje doszklistkowe antyVEGF

Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem-AMD, retinopatia cukrzycowa, zakrzep żył siatkówki, CNV w przebiegu krótkowzroczności, idiopatyczna CNV

Oceniają nas pacjenci
5.0
w portalu Regulamin opinii Zobacz wszystkie opinie

Iniekcje doszklistkowe

Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem-AMD, retinopatia cukrzycowa, zakrzep żył siatkówki, CNV w przebiegu krótkowzroczności, idiopatyczna CNV.


Czym jest iniekcja doszklistkowa?

To zabieg polegający na podaniu bezpośrednio do gałki ocznej zastrzyku z lekarstwem. Najczęściej tę metodę leczenia wykorzystuje się w zwyrodnieniu plamki związanym z wiekiem, czyli AMD.

  • Do oka wstrzykuje się preparat anty-VEGF, który blokuje czynnik VEGF, występujący w gałce, którego poziom znacznie wzrasta w chorobie.
  • Zastrzyk podawany jest w warunkach ambulatoryjnych, po wcześniejszym zastosowaniu kropli znieczulających.
  • Mimo, że wydaje się mało komfortowy, jest całkowicie bezbolesny, a najważniejsze, że wykazuje się bardzo dużą skutecznością, nawet w zaawansowanym stadium choroby.

Wykwalifikowany okulista szybko i bezpiecznie przeprowadzi zabieg i wyda zalecenia, do których pacjent powinien się stosować. W naszym gabinecie lekarskim nie trzeba oczekiwać długich terminów w leczeniu chorób oczu. Dzięki temu szybko i bezpiecznie możesz cieszyć się zdrowym wzrokiem.

Chciałbyś zbadać swoje oczy? Nie zwlekaj. Badanie pomoże Ci ustalić przyczyny Twoich problemów.

Badania w naszym gabinecie okulistycznym w Mszanie Dolnej przeprowadza doświadczony lekarz Bartłomiej Jewiarz.

Przy użyciu nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu okulistycznego, który precyzyjnie wykonuje badania. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniej praktyce okulistycznej wnikliwe i starannie diagnozuje choroby i wyznacza plan leczenia.

Z życzliwością i cierpliwością wyjaśnia pacjentom każdą niezrozumiałą dla nich kwestię.